Остання зустріч в рамках проєкту “Соціальна згуртованість та відповідальність за соціальні виклики у місцевих громадах та розвиток парафіяльного соціального служіння” в с. Басівка

В рамках проєкту “Соціальна згуртованість та відповідальність за соціальні виклики у місцевих громадах та розвиток парафіяльного соціального служіння” 15 червня відбулась остання навчальна зустріч з активними волонтерами парафії “Святих апостолів Петра і Павла” с. Басівка.


Кінцевою навчальною зустріччю була тема: “Як написати та реалізувати соціальний проєкт?”. Погодили тему, визначили мету, цілі та методи для досягнення поставленої мети. Уклали кошторис, прописали очікуванні результати: кількісні та якісні показники. Не забули і про звітність та подальшу соціальну діяльність після закінчення проєкту.

Протягом тривалості проєкту парафіяльна громада особливо активізувалася у соціальному служінні. П’ятнадцять волонтерів на парафії пройшли навчальний курс “Соціальне служіння на місцевому рівні”, троє із яких навчались у “Соціально-освітній волонтерській академії”. Налагодили партнерські стосунки із Головою ТГ та старостою села, склали списки потребуючих жителів села до яких увійшли різні соціальні категорії, найбільше є одиноких людей похилого віку та людей з інвалідністю, а також ВПО.


  • За 6-8 місяців парафіяльні волонтери протягом п’яти акцій роздали 150 продуктових та гігієнічних наборів, якими скористались близько 50 родин, серед яких і ВПО. І все це завдяки волонтерській діяльності, щедрим пожертвам парафіян та добрій співпраці та допомозі від БФ “Карітас-Львів УГКЦ”.
  • В дні війни старша група волонтерів активно плете маскувальні сітки, ліпить вареники, виготовляє сухі борщі та енергетичні батончики. Зібрали кошти та відправили 3 автомобілі своїм парафіянам на передову.

Сьогодні активна молодь працює над плануванням літніх “Веселих канікул із Богом”, які триватимуть з 18-23 липня і до яких планують активно залучати дітей ВПО. Працюють, розвивають та вдосконалюють Соціальне служіння на парафіяльному рівні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.