Початок нового проєкту «Підтримка дітей та людей з інвалідністю під час кризового реагування у 8 локаціях України»

Карітас Львів з березня 2023 р. впроваджує новий проєкт «Підтримка дітей та людей з інвалідністю під час кризового реагування у 8 локаціях України».

Благодійний фонд функціонує із 1996 року та оперативно реагує на потреби суспільства. Кожен наш проєкт спрямований на подолання актуальних соціальних викликів. Передусім, ми хочемо зробити життя наших бенефіціарів максимально комфортним та приємним. Із початком війни, через надмірне психологічне навантаження, питання допомоги людям з інвалідністю постало як ніколи гостро – усі наші друзі потребують посиленої різносторонньої підтримки, яку наша організація радо надасть.

Карітас Львів запускає новий проєкт для людей з інтелектуальними порушеннями. Ми створюємо нашим друзям максимально приязне середовище для соціалізації, де вони зможуть знайти собі товаришів.

У нашому проєкті формується 4 групи для дітей і людей з інвалідністю. Набір все ще триває у дві із них. Окрім соціалізації та залученості вашої дитини у процес комунікації, ми пропонуємо транзитні послуги, а саме: заняття із логопедом, консультації у психолога та реабілітолога. Зауважимо, що також у нас працює кейс-менеджер, що допомагає сім’ям наших друзів порадами щодо того, як знайти вихід зі складної життєвої ситуації.

Знайти нас можна за адресою: вул. Івана Франка, 9. Для запису звертайтесь за телефоном: 068-975-27-15 (з 09:00 – 17:00).