Діяльність соціально-консультативного центру у травні

Травень наближається до завершення, хочемо розповісти про діяльність соціально-консультативного центру за місяць.

У співпраці з представниками ОТГ та священнослужителями місцевих парафій Львівської Архиєпархії працівники центру побували у селах та містечках Львівської області. Мета візитів: дізнатися потреби бенефіціарів, які перебувають у кризових життєвих обставинах. Відвідали: смт Шкло, села Тарасівку, Басівку, Семенівку, Ямпіль та Велику Вільшаницю, де 9 березня під час масованої ракетної атаки російська ракета впала на два житлові будинки та залишила непоправний слід у житті місцевих мешканців.

Спеціалісти з кризового втручання допомогли у забезпеченні найнеобхіднішого: придбанні медичних препаратів та приладів (тонометрів), надали ролатори, ходунки, санітарні крісла, підгузки для дорослих, продуктові та гігієнічні набори тощо.

Психолог провела групові заходи й індивідуальні консультації задля психоемоційної підтримки, зниження рівня переживань і сприянні самодопомоги. Юрист своєю чергою консультувала з різних питань: оформлення спадщини, грошових виплат, умов отримання грошових виплат від НГО та інше.

Загалом команда центру надала допомогу близько сотні бенефіціарам та їх сім’ям. Працюємо далі!


Якщо вам потрібна допомога звертайтесь за посиланням. У разі виникнення запитань телефонуйте: +38 (067) 45 38 607.
Проєкт реалізується за підтримки Карітасу Німеччини.