Диво іпотерапії у «Дружній майстерні»

Новий крок до інклюзивності: тепер ми пропонуємо іпотерапію!

Наш проєкт завдяки підтримці багатопрофільного навчально-реабілітаційного центру Святого Миколая розширив свою програму та запустив заняття з іпотерапії для людей з інвалідністю. Це надзвичайно важливий крок у напрямку інклюзивності та надання рівних можливостей для всіх.

Іпотерапія – це терапевтична форма лікування за допомогою коней, яка довела свою ефективність у поліпшенні фізичного та психологічного здоров’я людей. Тепер, завдячуючи спільним зусиллям команди «Дружної майстерні» та досвідченим іпотерапевтам, ми впровадили цю форму терапії для наших друзів.

Чого очікувати від занять іпотерапії?

Взаємодія з конями поліпшує рухові навички, координацію та силу м’язів. Відкриває нові можливості для рухової активності та розвитку фізичних здібностей. Також іпотерапія сприяє розвитку соціальних навичок та зниженню рівня стресу.

Незважаючи на те, що це лише початок нашого шляху, ми уже бачимо, як після першого заняття наші друзі демонструють зміни у своєму фізичному та емоційному стані – почуваються впевненіше, активніше та радісніше.

Окрім того, неабияку роль відіграє соціальна взаємодія, якій сприяє іпотерапія. Наші товариші спілкуються, співпрацюють та розвивають навички комунікації під час спільних занять з конями.


Ми переконані, що такими невеличкими, але важливими кроками змінимо життя людей з інвалідністю на краще, допоможемо їм розкрити їхній потенціал і відкрити нові горизонти. Подорож до здоров’я та саморозвитку лише розпочалась, і ми впевнені, що вона буде наповнена багатством незабутніх моментів і досягнень.