Молодь з інвалідністю малює картини

БФ “Карітас-Львів УГКЦ” за сприяння управління соціального захисту Львівської міської ради в рамках проекту “Соціальна майстерня для особистісного росту осіб з вадами ментального розвитку” організував для молоді з інвалідністю заняття з арт-терапії, де вони могли виразити свій внутрішній світ за допомогою живопису..

Молоді люди з вадами ментального розвитку не завжди володіють достатніми навичками комунікації та самообслуговування; вони є надто сором’язливими, бояться робити щось самостійно, розпочинати нову діяльність, адже занадто бояться невдач. Щоденно, працюючи на майстер-класах та тренінгах зі здобуття навичок побутового самообслуговування, вони розвиваються і підкріплюють вже здобуті навички.

Заняття із арт-терапії та танце-терапії  допомагають підкріплювати віру у власні можливості. Відповідно молоді люди з особливими потребами зможуть досягти більшого поступу у здобутті нових навичок, подолавши страхи перед невдачею та відкиданням суспільства. На заняттях з арт-терапії молоді люди малювали картини акриловими фарбами. Кожен створив свій унікальний живописний шедевр. Близько 20 картин експонуватимуться на виставках-ярмарках.

Зазначимо, що заняття із арт-терапії та танце-рухової терапії відбулись в рамках проекту «Соціальна майстерня для особистісного росту осіб з вадами ментального розвитку», який напрацювали в БФ «Карітас-Львів УГКЦ». Фінансову підтримку у сумі 47 тис грн надали в міському управлінні соціального захисту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *