Глава УГКЦ закликає всіх наступної неділі прийти до храмів з продуктами для бідних

Даючи милостиню, ми більше приймаємо, ніж даємо. Даючи милостиню, ми справді покриваємо багато своїх власних гріхів. Даючи милостиню, ми беремо Бога за руку, за руку, яку Він сьогодні через потребуючого особисто простягає до нас. Про це сказав Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав під час проповіді до вірних, закликаючи наступної неділі нагодувати бідного.

Фото Максима Прокопіва

На наступну неділю за покликом Папи Франциска, сказав Предстоятель УГКЦ, наша Церква переживатиме особливий день уваги до бідних.

«Наступної неділі в Церкві ми будемо відзначати День бідного. Тому сьогодні ми хочемо закликати всіх вірних цілого світу – давайте ми простягнемо руку бідному. Зробимо одну конкретну акцію, яка називатиметься «Нагодуй бідного». Тому на наступну неділю в усіх наших парафіях по цілому світу, щоби простягнути свою руку до руки Божої ми принесемо до храмів харчі, щоб нагодувати убогих та бідних. Будьте певні, ми більше винесемо з храму духовних дарів, ніж принесемо матеріальних».

Предстоятель відзначив, що люди часто живуть у світі різних ілюзій, водночас у світі великого лиха, великої біди, великих потреб… «Як нам потрібно справді розпізнати момент, час Божих відвідин, як це каже Ісус Христос. Як нам важливо не опустити того моменту, коли до нас прийде живий Бог тут, на цій землі. Як нам важливо розпізнати ту рятівну Божу руку, яка сьогодні є протягнута до нас. Тому Святіший Отець сьогодні звертає нашу увагу на відкинутих, упосліджених, забутих, зневажених сучасним суспільством», – сказав Глава Церкви.

Він нагадав слова Папи Франциска, який каже, що саме через тих убогих сьогодні Господь Бог простягає свою руку до сучасного суспільства, до сучасної людини.

«Як багато ми бачимо випадків, – зауважив він, – що для того, аби покращити свій стан, щоби вирішити якісь проблеми, люди приходять до могутніх світу цього. І займаються таким собі ідолопоклонством перед владою, грішми, славою, а багачі цього світу часто думають, що їхні маєтки є їхнім спасінням і поклоняються їм як золотому тельцеві».

Каже Христос: Не можна служити двом панам – Богові й мамоні.

«Нехай Боже слово про Лазаря і його руку буде дороговказом у сучасному житті, побажав Блаженніший Святослав, – бо ми так потребуємо, щоби Господь Бог нам допоміг пережити той бич пандемії коронавірусу. Сьогодні людство плече і ридає під його тягарем, бо ніхто не має певності до кінця вберегтися від нього».

Але для того, щоби Божу поміч прийняти, наголосив духовний лідер українців, ми мусимо бідного нагодувати.

 

Департамент інформації УГКЦ

Фото Максима Прокопіва

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *