14 листопада на площі біля церкви св. Юра буде проводитись роздавання готової їжі потребуючим

14 листопада о 12:45 год на площі біля церкви св. Юра буде проводитись роздавання готової їжі потребуючим. Це буде обід з теплим чаєм та солодощами, щоб зігрітись у цю холодну пору року. Акція відбуватиметься з дотриманням усіх карантинних норм.

Пригадуємо, що четвертий Всесвітній день убогих буде відзначений 15 листопада цього року. Святіший Отець Папа Франциск видав з цього приводу послання на тему: «Простягни руку до бідних» (Сирах 6, 7). До відзначення цього Дня долучаються також вірні та духовенство УГКЦ.

Предстоятель УГКЦ повідомив, що цієї неділі, на поклик Папи Франциска, наша Церква переживатиме особливий день уваги до бідних. «Ми в Церкві відзначатимемо День убогого. Тому сьогодні закликаю всіх вірних усього світу подати руку тим, хто потребує допомоги. Ми зробимо одну конкретну акцію, яка називатиметься «Нагодуй бідного». Щоб простягнути свою руку до Божої руки цієї неділі (15 листопада) в усіх наших парафіях в усьому світі ми принесемо до храмів харчі, щоб нагодувати вбогих. Будьте певні, ми винесемо з храму більше духовних дарів, ніж принесемо матеріальних».

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *