Відгук Наталії з Херсону | «Програми психологічної допомоги дітям та батькам»

“У Львові ми з донькою з 16 травня. Багато близьких залишилось вдома. Це було вже ненормально знаходитись там, але ми мусили дочекатися кінця 11-го класу, щоб забрати документи.

Ситуація була жахливою. Там викрадають, катують людей… Вбивають. Нас ледь не викрали і це, мабуть, стало останньою краплею. Зараз знову немає звʼязку з батьками. А коли і є, то дуже поганий, просто почути “живі-здорові” і все. Виїхати вони не зможуть, бо це дуже дорого. Ми виїжджали не за маленькі гроші.
Зараз ми живемо в модульному містечку, куди до нас приходили розповісти про безкоштовні програми Карітасу-Львів за фінансування “Mounting Seed Foundation”. Нам залишили флаєри з контактами, я подзвонила і записалася на курси.
Мені дуже сподобалося. Це було таке особливе спілкування, дуже гарний модератор. Світлана вміє почути людину, знає як допомогти, куди скерувати. До кожного свій підхід, вона крутезна!
Все, що вона впроваджує, надихає і змушує попрацювати над собою. Я дуже їй вдячна, вона неймовірний психолог, таких дуже мало. В деяких моментах я в собі сумнівалася, але тепер розумію, що цього не має бути.
Я обовʼязково ще раз взяла б участь у такій програмі, якщо це буде можливо. Це дуже надихає. Хоч в нас і було лише дві години, ми сиділи усі разом більше і не хотіли розходитись. Ця увага, в ній не відчувається якоїсь негативної якості, вона дуже доброзичлива”.
Наталія з Херсону
Проєкт «Програми психологічної допомоги дітям та батькам» у партнерстві з Академією розвитку особистості Unique за фінансової підтримки “Mountain Seed Foundation”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.