“Шкільний портфелик”: про Андрійчика із “Дружньої майстерні” та про те, як важливо не здаватися

У сучасному світі здобуття освіти має величезне значення для успіху у майбутньому. Та, трапляється, що навчання не є легким завданням для кожного. Адже є малеча, яка зіткнулася з неабиякими перешкодами на своєму шляху до знань.

Невпевненість і постійні сумніви у власних силах — таким був кожен новий день для Андрія із «Дружньої майстерні». Діагноз гіперактивності та синдрому дефіциту уваги кинув виклик не лише хлопчині, а його родині. Ненавмисне поривання до дій, невміння стримувати емоції, проблеми у спілкуванні з однолітками — це  реальність із якою Андрійко живе щодня.

У школі відчуває себе чужим серед решти колективу. Андрійкові важко зосередитися, навіть якщо тема цікавить, тож мама, пані Ольга, працює його асистентом у класі.

Незважаючи на те, що стабілізація уваги та зниження рівню агресії лишаються основними викликами, Андрій виявив інтерес до спорту та музики. Шахи стали способом розвинути посидючість та концентрацію, а музика – каналом для самовираження. У школі лише заохочують його інтереси, тому радо записали Андрійка до вокально- інструментального ансамблю. Хлопчик регулярно відвідує заняття наших спеціалістів: логопеда та психолога. Тренує та вдосконалює мовлення, зосереджується на психологічних вправах, покращуючи уважність.

«Донедавна Андрій дуже любив гімн АТО( любі мої діти, мила мамо й тату..)», – сміючись пригадує пані Ольга. – «Ми навіть зняли з ним таке відео».

Андрієві потрібна чимала воля і самодисципліна, аби навчитися стримувати свої емоції. Йому довелося пережити не одну невдачу та перебороти декілька криз самооцінки, але кожен такий момент став цеглинкою, на якій будуватиметься міцний фундамент для майбутніх звершень.

«А ще Андрійко із 6 років хоче стати військовим – бачить, як ми передаємо посилки для наших захисників і, мабуть, на нього це впливає», – зазначає пані Ольга.

Нехай Андріїв приклад стане натхненням для всіх, хто стикається зі своїми складнощами. Незалежно від своїх особливостей, усі мають право на успіх, дружбу та щасливе життя. І що дійсно важливо – це готовність боротися і вірити у себе, незалежно від усіх перешкод, які стоять на шляху.

Історія Андрія — це не лише про здібності та знання. Це про нашу готовність старатися, незалежно від труднощів, про сприйняття унікальності оточуючих та про усвідомлення, що кожен з них може додати щось цінне у глобальну мозаїку знань.

Приєднуйтесь до нас, і давайте разом підтримаємо цю маленьку, але надзвичайно мужню душу. Кожен з нас може змінити світ, і подарунок новенького портфеля стане маленьким кроком до великих перемог Андрійка та близьких. Давайте зробимо добро разом і покажемо, що справжня сила полягає в єднанні!

Допоможімо Андрієві купити новий портфель та збудувати міцний фундамент для його майбутніх мрій!