Історія успіху пані Зінаїди в рамках проєкту «Догляд Вдома»

Сьогодні хочемо розповісти про відважну та позитивну жінку, учасницю Другої світової війни та бенефіціарку проєкту «Догляд Вдома» пані Зінаїду.

Цьогоріч жінці виповнилось 97, у зв’язку із нападом країни-агресора та постійні бомбардування міста Миколаєва, Зінаїда Михайлівна була змушена евакуюватися до Львова. Тут вона проживає на орендованій квартирі. Через перенесений стрес та вік здоров’я значно погіршилося.

14 січня при падінні жінка отримала травму – перелом шийки стегна. Через вік та супутні захворювання її не оперували, тому вона стала лежачою людиною. В Інтернеті пані Зінаїда дізналася про Карітас Львів, який надає соціальні послуги вдома. Жінка звернулась до благодійного фонду і за деякий час стала бенефіціаркою проєкту «Догляд вдома».

«П’ять разів на тиждень до мене приходить соціальний працівник Марія, вона дуже чуйна та приємна дівчина. Під час візиту Марія проводить гігієнічні процедури, допомагає в самообслуговуванні, разом ми займаємось лікувальною фізкультурою. Завдяки їй, я навчилася сидіти, приймати їжу, тепер я можу стояти на ходунах. Дасть Бог почну самостійно робити перші кроки», поділилась жінка.

У пані Зінаїди покращився не лише фізичний, а й психологічний стан. Жінка розповідає, що Марія дуже позитивно впливає на якість її життя.

«Одразу після травми мені не хотілося жити, і надії вже не було що стане краще, а тепер завдяки професійному догляду та підтримці я стала більш мобільною і маю велику надію на те, що все буде добре. Щиро дякую благодійному фонду «Карітас-Львів УГКЦ», за те що допомагаєте людям у потребі покращити якість їхнього життя. Дай Боже всім, хто причетний до справ милосердя міцного здоров’я, розквіту та процвітання. Ви робите велику справу!»

Проєкт реалізується за підтримки Карітасу Німеччини.
Керівник проєкту – Ірина Старовецька
Адреса офісу: м. Львів, вул. Волошина, 4.
Контактний телефон: 066-606-54-50