Редакція журналу “Слово” у новому випуску запрошує зануритись у 4-й вимір – час

Дорогі друзі, побачив світ черговий випуск журналу “Слово”. Редакція цього разу обрала тему часу і висвітлює все, що з ним пов’язане, а нас  запрошує долучитись до читання.

“Друзі, зустрічайте уже 5-ий цьогорічний новий випуск журналу “Слово”! І спішіть заглянути усередину, тому що там про НАДважливе…

Усе в цьому світі перебуває в русі. Ми рухаємося в просторі, навіть коли сидимо «непорушно» на дивані. Всі предмети й істоти або ростуть вгору, або занурюються вглиб, або пересуваються праворуч-ліворуч у тривимірному просторі. Але ж ми ще й рухаємося в ЧАСІ. І це наш четвертий вимір. Саме так — «4-й вимір» — ми назвали новий випуск нашого журналу. Воно — про ЧАС.

Про шалений ЧАС, за яким важко встигнути, який вимагає від нас напруження й поспіху. Про незворотній ЧАС, що забирає в минуле усе добре й погане. Про той, на який покладаємо надії, що він принесе щось краще, ніж маємо нині. Про той, що на землі, і той — що в Царстві небесному.

Що ж це за така річ — ЧАС? Глянеш на годинник — усе ясно, а замислишся глибше — це щось невловиме, нематеріальне, незбагненне. Як нам давати з ним раду? Чи йти з ним «у ногу», чи спокійно спостерігати за його плином? Про це нам говорять Біблія, наші святі, духовні отці, психологи, науковці, відомі люди. Збагнути нам це складне поняття допомагає саме життя, втілене в історіях, які розповідаємо вам нині. Отже, в журналі «Слово» — усе про ЧАС. Щоб він став нам надійним другом, а не підступним ворогом”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *