Фотовиставка «Я через 5 років. Ти тільки вір у мене!»

28 липня відбудеться фотовиставка «Я через 5 років. Ти тільки вір у мене!» о 12:00 год, за адресою пл. Ринок 1 перед входом до Львівської міської ради.

Організатором виставки є Благодійний фонд «Карітас-Львів УГКЦ», який організовує даний захід у рамках проєкту «Соціально-педагогічна робота з дітьми та молоддю в Україну».

Під час двох місяців 15 підлітків з сімей у СЖО знайомились з різними професіями. Кожен з них мав можливість відвідати організацію або підприємство, де побачили з середини реалії роботи, виробничі та творчі процеси обраної професії.

Учасники випробували свої сили у виконанні поставлених завдань, ну і звісно ж отримали цінні поради фахівців, як стати справжніми професіоналами!

Під час візитів учасники повірили в власні сили в досягненні успіху, та взяли участь в індивідуальних фотосесіях, які ілюструють їх в майбутніх професіях. Власне ці фотографії можна буде побачити на фотовиставці.

 

Реалізація цього заходу здійснена за підтримки управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.