Відбулись творчі вечори з читанням віршів, театральними виставами та виставками творчих робіт осіб з інтелектуальними порушеннями

В рамках проєкту: “Соціальна інтеграція молоді з інвалідністю шляхом організації культурно-мистецького дозвілля”відбувся ряд культурно-дозвіллєвих заходів, які організувала молодь з інтелектуальними порушеннями спільно з працівниками Карітасу-Львів.

Метою заходів було показати здібності та таланти, успіхи й досягнення осіб з інтелектуальними порушеннями. Організація денної зайнятості осіб з інтелектуальними порушеннями. Сприяти подоланню стигматизації суспільства щодо таких осіб.

Було проведено 3 творчі вечори з читанням віршів, театральними виставами та виставками творчих робіт осіб з інтелектуальними порушеннями. Висвітлено внутрішній світ та таланти осіб з інтелектуальними порушеннями, створено умови для соціальної інтеграції та адаптації молоді з інтелектуальними порушеннями шляхом організації театральних вистав та виставок власноруч вироблених виробів.

Реалізація цього проєкту здійснена за фінансової підтримки управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.