Разом ми знову ступаємо на шлях нових можливостей та досягнень!

Розпочалася перша частина навчання у рамках програми «Еліс» для майбутніх отримувачів бізнес-ґранту!

Із десятків проєктних планів, наші незалежні експерти відібрали анкети найкреативніших та найталановитіших учасників, аби вони не лише отримали ґрант, але й збагатилися навичками для успішного старту власного бізнесу
Також учасники зустрілися із людьми, які зробили неабиякий внесок у нашу спільну справу – донорами з Карітасу Швейцарії, Орханом Алієвим і Мацеєм Хмелевським, та Карітасу Австрії, Магдаленою Гулес і Кларою Кобелюх, та представником з Карітасу України – Василем Мікулою.
Сертифікований фахівець Мирослава Даньків та запрошена гостя Євгенія Мороз, кожна з яких справжня майстриня своєї галузі, стали коучами нашого навчання: поділися професійним досвідом та ефективними порадами. Менторки надали учасникам практичний інструментарій для продуктивного керування бізнесом, а не лише теоретичні знання.
Тільки за перший день нашого інтенсиву ми заглибились у концептуалізацію ідеї проєкту та дослідили канву бізнес-моделювання. Торкнулися правильного визначення цілей та напрямків розвитку, щоб кожен розумів як реалізовувати власний бізнес-план. Зокрема присвятили увагу вивченню ринку: конкуренції, унікальним ціннісним пропозиціям.
Ми прагнемо підтримувати, навчати та надихати учасників на стежині до досягнення цілей та створення успішних проектів.